Kontakt z kadrą

Semestr zimowy 2020/2021

Dyżury online
(bieżący kontakt e-mailowy lub on-line)


prof. dr hab. Agnieszka Kozyra, kierownik katedry
e-mail: a.kozyra@uw.edu.pl
dyżury e-mail lub umówiona wcześniej rozmowa online:
pon. 15:15-16:45
śr. 11:00-11:30

prof. dr hab. Ewa Pałasz-Rutkowska
e-mail: e.palasz-rutkowska@uw.edu.pl
dyżur e-mail lub umówiona wcześniej rozmowa online:
wt. 15:00-15:45

dr hab. Beata Kubiak Ho-Chi, prof. ucz.
e-mail: kubiak@post.pl
dyżur e-mail lub ew. umówienie się na spotkanie Google Meet:
czw. 11.00-11.30

dr hab. Iwona Kordzińska-Nawrocka, prof. ucz., koordynator studiów wieczorowych
e-mail: i.nawrocka@uw.edu.pl
dyżury (Google Meet):
pon. 11.00.11.30
wt. 11.30-12.00

dr Anna Zalewska, opiekun studiów licencjackich
e-mail: a.zalewska@uw.edu.pl
dyżury e-mail:
pon. 12:30–13:00
pt. 12:00–13:00

dr Katarzyna Starecka
e-mail: k.starecka@uw.edu.pl
dyżur e-mail lub umówione wcześniej spotkanie online:
czw. 11.30-12.30

dr Shinobu Kaihō-Przybylska
e-mail: s.kaiho-przybylska@uw.edu.pl
dyżur e-mail:
śr. 15:45-16:45

dr Jędrzej Greń, koordynator wyjazdów stypendialnych
e-mail: jedrzej.gren@uw.edu.pl
dyżur e-mail lub umówione wcześniej spotkanie online (Zoom):
śr. 12:15-13:15

mgr Tsuneo Okazaki
e-mail: okazaki@wp.pl
dyżur email lub Zoom – wymagane wcześniejsze umówienie:
pon. 16:05-17:05

mgr Urszula Mach-Bryson, opiekun studiów magisterskich
e-mail: u.mach-bryson@uw.edu.pl
dyżur:

mgr Yōko Fujii-Karpoluk
e-mail: y.fujii@uw.edu.pl
dyżur e-mail:
pt. 16:40-17:40


Współpracownicy:

prof. dr hab. Romuald Huszcza
e-mail: r.huszcza@uw.edu.pl

dr Iga Rutkowska
e-mail: igarutkowska@uw.edu.pl


Biblioteka:

mgr Marta Trojanowska
e-mail: mk.trojanowska@uw.edu.pl
dyżur e-mail lub ew. umówione wcześniej spotkanie online:
śr. 13:30-14:30

mgr Monika Nawrocka
email: mj.nawrocka@uw.edu.pl
dyżur e-mail lub umówione wcześniej spotkanie online (Zoom):
wt. 13:30-14:30

mgr Agata Bice
e-mail: agata.bice@gmail.com
urlop