Semestr zimowy 2018/2019


prof. dr hab. Agnieszka Kozyra, kierownik katedry
e-mail: a.kozyra@uw.edu.pl
dyżur: pon. 13.30-15.00, śr. 11-11.30 (Krak. Przedm.)

prof. dr hab. Mikołaj Melanowicz
e-mail: m.melanowicz@uw.edu.pl

prof. dr hab. Ewa Pałasz-Rutkowska
e-mail: e.palasz-rutkowska@uw.edu.pl
dyżur: czw. 15-16 (Krak. Przedm.)

dr hab. Beata Kubiak Ho-Chi, prof. UW
e-mail: kubiak@post.pl
dyżur: wt. 15-16, czw. 10.30-11.00 (Krak. Przedm.)

dr hab. Iwona Kordzińska-Nawrocka, koordynator studiów wieczorowych
e-mail: i.nawrocka@uw.edu.pl
dyżur sem. zimowy: pon. 10:30-11:30 (Krak. Przedm.), pt. 18:15-18:45 (s. 149, Nowy Świat 69)
dyżur sem. letni: pon. 14-15 (Krak. Przedm.), pt. 18:15-18:45 (s. 149, Nowy Świat 69)

dr Anna Zalewska, opiekun studiów licencjackich
e-mail: a.zalewska@uw.edu.pl
dyżur: pon. 11-11:30 (Nowy Świat 4), wt. 11:30-12:30 (Krak. Przedm.)

dr Katarzyna Starecka
e-mail: k.starecka@uw.edu.pl
dyżur: wt. 16.30-17.30 (Krak. Przedm.), czw. 18.15-19.00 (Nowy Świat 4)

dr Shinobu Kaihō-Przybylska
dyżur: wt. 13-13:20,16:30-17:00, pt. 13-13:20,16:30-17:00 (Nowy Świat 4)

dr Jędrzej Greń, koordynator wyjazdów stypendialnych
e-mail: jedrzej.gren@uw.edu.pl
dyżur: śr. 14:45-15:15, pt. 11:30-12:15 (Krak. Przedm.)

mgr Tsuneo Okazaki
e-mail: okazaki@wp.pl
dyżur: śr. 16:30-17:30 po wcześniejszym umówieniu (Nowy Świat 4)

mgr Urszula Mach-Bryson, opiekun studiów magisterskich
e-mail: u.mach-bryson@uw.edu.pl
dyżur: pon. 11-12 (Krak. Przedm.)

mgr Yōko Fujii-Karpoluk
e-mail: y.fujii@uw.edu.pl
dyżur: czw. 15-16 (Nowy Świat 4)

 

Współpracownicy:

prof. dr hab. Romuald Huszcza
e-mail: r.huszcza@uw.edu.pl

dr Iga Rutkowska
e-mail: igarutkowska@uw.edu.pl

 

Biblioteka:

mgr Marta Trojanowska
e-mail: marta@trojanowska.net
dyżur: śr. 12-13 (Krak. Przedm.)

mgr Agata Bice
e-mail: agata.bice@gmail.com
urlop: rok akad. 2018/2019

mgr Monika Nawrocka
urlop: rok akad. 2018/2019

mgr Monika Bień
urlop: rok akad. 2018/2019