Kontakt z kadrą

Semestr letni 2019/2020

Dyżury
(jeśli nie podano inaczej, dyżury odbywają się na Krakowskim Przedmieściu)


prof. dr hab. Agnieszka Kozyra, kierownik katedry
e-mail: a.kozyra@uw.edu.pl
dyżury:
pon. 15.15-16.45
śr. 11.00-11.30
3.02-14.02 – urlop

prof. dr hab. Ewa Pałasz-Rutkowska
e-mail: e.palasz-rutkowska@uw.edu.pl
dyżur:
czw. 15-16

dr hab. Beata Kubiak Ho-Chi, prof. ucz.
e-mail: kubiak@post.pl
dyżur: czw. 11.00-11.30

dr hab. Iwona Kordzińska-Nawrocka, prof. ucz., koordynator studiów wieczorowych
e-mail: i.nawrocka@uw.edu.pl
dyżury: 
pon. 14-15
pt. 18:15-18:45 (s. 149, Nowy Świat 69)

dr Anna Zalewska, opiekun studiów licencjackich
e-mail: a.zalewska@uw.edu.pl
dyżury:
wt. 12-13
śr. 14:20-14:50

dr Katarzyna Starecka
e-mail: k.starecka@uw.edu.pl
dyżury: 
wt. 16.30-17.30
czw. 11.15-12.30

dr Shinobu Kaihō-Przybylska
dyżury: 
wt. 18:15-18:45 (Nowy Świat 4)
pt. 16:30-17:30 (Nowy Świat 4)

dr Jędrzej Greń, koordynator wyjazdów stypendialnych
e-mail: jedrzej.gren@uw.edu.pl
dyżury:
pon. 14:00-14:45, Nowy Świat 4, s. 227/229
czw. 12:15-13:00, Krak. Przedm.

mgr Tsuneo Okazaki
e-mail: okazaki@wp.pl
dyżur:
śr. 16:30-17:30, Nowy Świat 4

mgr Urszula Mach-Bryson, opiekun studiów magisterskich
e-mail: u.mach-bryson@uw.edu.pl
dyżury:
pon. 11.30-12.30
czw. 16.30-17.00 (Nowy Świat 4, s. 227)

mgr Yōko Fujii-Karpoluk
e-mail: y.fujii@uw.edu.pl


Współpracownicy:

prof. dr hab. Romuald Huszcza
e-mail: r.huszcza@uw.edu.pl

dr Iga Rutkowska
e-mail: igarutkowska@uw.edu.pl


Biblioteka:

mgr Marta Trojanowska
e-mail: marta@trojanowska.net
dyżur: wt. 12-13

mgr Monika Nawrocka
email: monik.nawrocka@gmail.com
dyżury:
wt. 14-15
pt. 11-12

mgr Agata Bice
e-mail: agata.bice@gmail.com
urlop

mgr Monika Bień
urlop