Kontakt z kadrą

Semestr letni 2019/2020

Dyżury online
(bieżący kontakt e-mailowy)


prof. dr hab. Agnieszka Kozyra, kierownik katedry
e-mail: a.kozyra@uw.edu.pl
dyżury: wt. 16:30-18:00, czw. 16:30-18:00

prof. dr hab. Ewa Pałasz-Rutkowska
e-mail: e.palasz-rutkowska@uw.edu.pl
dyżur: wt. 11-13

dr hab. Beata Kubiak Ho-Chi, prof. ucz.
e-mail: kubiak@post.pl
dyżury: wt. 10-11, czw. 10-11 

dr hab. Iwona Kordzińska-Nawrocka, prof. ucz., koordynator studiów wieczorowych
e-mail: i.nawrocka@uw.edu.pl
dyżur: pon. 11-12 

dr Anna Zalewska, opiekun studiów licencjackich
e-mail: a.zalewska@uw.edu.pl
dyżury:

dr Katarzyna Starecka
e-mail: k.starecka@uw.edu.pl
dyżur: pt. 13-15 

dr Shinobu Kaihō-Przybylska
dyżur: śr. 13-15 

dr Jędrzej Greń, koordynator wyjazdów stypendialnych
e-mail: jedrzej.gren@uw.edu.pl
dyżur:

mgr Tsuneo Okazaki
e-mail: okazaki@wp.pl
dyżur:

mgr Urszula Mach-Bryson, opiekun studiów magisterskich
e-mail: u.mach-bryson@uw.edu.pl
dyżur: pon. 10-12

mgr Yōko Fujii-Karpoluk
e-mail: y.fujii@uw.edu.pl


Współpracownicy:

prof. dr hab. Romuald Huszcza
e-mail: r.huszcza@uw.edu.pl

dr Iga Rutkowska
e-mail: igarutkowska@uw.edu.pl


Biblioteka:

mgr Marta Trojanowska
e-mail: marta@trojanowska.net
dyżur: wt. 12-13
Można umówić się na spotkanie na Skype.

mgr Monika Nawrocka
email: monik.nawrocka@gmail.com
dyżury: wt. 15-16, pt. 12-13

mgr Agata Bice
e-mail: agata.bice@gmail.com
urlop

mgr Monika Bień
urlop