Kontakt z kadrą

Semestr zimowy 2019/2020

Dyżury
(jeśli nie podano inaczej, dyżury odbywają się na Krakowskim Przedmieściu)


prof. dr hab. Agnieszka Kozyra, kierownik katedry
e-mail: a.kozyra@uw.edu.pl
dyżury:
pon. 15.15-16.45
śr. 11.00-11.30

prof. dr hab. Mikołaj Melanowicz
e-mail: m.melanowicz@uw.edu.pl

prof. dr hab. Ewa Pałasz-Rutkowska
e-mail: e.palasz-rutkowska@uw.edu.pl
dyżur: czw. 15-16

dr hab. Beata Kubiak Ho-Chi, prof. ucz.
e-mail: kubiak@post.pl
dyżur: 

dr hab. Iwona Kordzińska-Nawrocka, prof. ucz., koordynator studiów wieczorowych
e-mail: i.nawrocka@uw.edu.pl
dyżury: 

I semestr
pon.  15.30-16.30
śr. 12.30-13.00
pt. 18:15-18:45 (sala 149, Nowy Świat 69)

II sem
pon. 14-15
pt. 18:15-18:45 (sala 149, Nowy Świat 69)

dr Anna Zalewska, opiekun studiów licencjackich
e-mail: a.zalewska@uw.edu.pl
dyżury:
wt. 12:30-13:10 (od 08.10)
śr. 13:30-14:30 (od 09.10) 

dr Katarzyna Starecka
e-mail: k.starecka@uw.edu.pl
dyżury: 
wt., 18:15-18:45 (po wcześniejszym uzgodnieniu)
czw. 11:15-12:15

dr Shinobu Kaihō-Przybylska
dyżury: 
wt. 16.30-16.50, 18.15-18.45 (Nowy Świat 4)
pt. 13.00-13.15, 18.15-18.45 (Nowy Świat 4)

dr Jędrzej Greń, koordynator wyjazdów stypendialnych
e-mail: jedrzej.gren@uw.edu.pl
dyżury:
pon. 11:30-12:15
czw. 16:45-17:30

mgr Tsuneo Okazaki
e-mail: okazaki@wp.pl
dyżur: śr. 16:30-17:30 (Nowy Świat 4)

mgr Urszula Mach-Bryson, opiekun studiów magisterskich
e-mail: u.mach-bryson@uw.edu.pl
dyżur: pon. 11:30-12:30

mgr Yōko Fujii-Karpoluk
e-mail: y.fujii@uw.edu.pl
dyżur: 


Współpracownicy:

prof. dr hab. Romuald Huszcza
e-mail: r.huszcza@uw.edu.pl

dr Iga Rutkowska
e-mail: igarutkowska@uw.edu.pl


Biblioteka:

mgr Marta Trojanowska
e-mail: marta@trojanowska.net
dyżur: wt. 13-14

mgr Monika Nawrocka
email: monik.nawrocka@gmail.com
dyżur: wt. 14-15

mgr Agata Bice
e-mail: agata.bice@gmail.com
urlop: rok akad. 2018/2019

mgr Monika Bień
urlop: rok akad. 2018/2019